H1 NADPIS

Pomoc s dluhy

Také patříte mezi ty, kteří řeší své dluhy nabíráním dalších a dalších půjček? Tímto si nepomáháte, ale dostáváte se do horší finanční situace. Vaše chování se dá nazvat i odborně, tedy dluhová spirála, nebo dluhová past. Tyto vystihující názvy mluví za vše. Prvním krokem k vysvobození z tohoto kruhu problémů by mělo být uvědomění si, že je potřeba přestat s půjčováním dalších peněz. Žádná další půjčka Vašim problémům nepomůže, naopak je může více zhoršit.

Exekuce poradna

Jestliže máte vysoké dluhy, nebo se bojíte exekuce, měli byste vyhledat odbornou pomoc profesionála. Využijte široké škály exekučních poraden zdarma, či za poplatek. Vaše finanční problémy se tak mohou efektivně vyřešit a Vy budete vést klidnější a spokojenější život – bez dluhů.

Oddlužení fyzických osob

Jednou z možností, jak vyzrát na vysoké dluhy je oddlužení fyzických osob. V takovémto případě nařídí oddlužení soud. Znamená to, že po dobu následujících pěti let budete nadále splácet své půjčky a dluhy. Jestliže se Vám během této doby podaří splatit minimálně 30 % Vašich dluhů, zbytek jich bude smazán. Informujte se o oddlužení fyzických osob.

Přebírejte poštu

Záměrná ignorace věřitele nebo nepřebírání pošty? Přesně tato snaha vyhýbat se komunikaci s věřitelem či exekutorem Vám může způsobit znatelně větší problémy. Přitom mnoha exekucím by se mohlo zabránit, kdyby dlužníci aktivně komunikovali se svými věřiteli, soudem či s exekutory. 

Hledáte odbornou pomoc s dluhy? Neváhejte nás bezplatně kontaktovat.

Kalkulátor oddlužení

Naším zaměřím jsou:

  • dluhy, exekuce
  • osobní bankrot
  • exekuce nemovitostí

Novinky

Zobrazit archiv

Rychlý kontakt

  • (+420) 222 94 66 06
  • office@dluhypodkontrolou.cz